در این پست قصد دارم تعدادی از جالب ترین مدل های جا مایع دستشویی هوشمند و ساده را به شما خوانندگان عزیز سایت اتاق معرفی کنم که نمونه های مشابه به آنها را کمتر در اطراف مشاهده کرده اید. تعداد کل این مدل ها به 32 عدد می رسد که درباره جالب ترین طرح ها توضیحاتی ارائه خواهم داد. لطفا تا پایان مطلب همراه ما باشید.

شستن دست ها کاری خستگی ناپذیر است که همه ما روزانه چندین بار آنرا انجام می دهیم. اما آیا تا بحال به دیزاین و کارایی آنها فکر کرده اید؟ مدل هایی که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد دقیقا برای لذت بردن شما از چنین وسایلی طراحی و ساخته شده اند. از مدل های هوشمند گرفته که به صورت اتوماتیک مایع را به روی دستانتان می ریزند تا مدل های ساده و بچگانه که برای خانواده هایی با فرزندان کوچک بسیار مناسب خواهند بود. همچنین برای آنهایی که خواستار طرح های لوکس هستند مدل هایی آورده شده که بدون شک به محض قرار گیری در دکوراسیون حمام و دستشویی تمام نگاه ها را به سمت خود جلب خواهند کرد. به هر حال فرقی نمی کند که دکوراسیون حمام و دستشویی منزلتان چگونه باشد، اضافه کردن یک جا مایع دستشویی هوشمند یا ساده و جدید، می تواند خیلی راحت دکوراسیون شما را زیباتر و خواستنی تر نشان دهد.

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (23)


ابتدا به معرفی مدل های هوشمند می پردازم که طراحی و سیستم بسیار جالبی دارند. مدل اول در شکل های زیر فقط با دو عدد باتری قلمی ساده کار می کنند. جنس بدنه این مدل نیز از فلز نیکل صیقلی بوده و ظاهری امروزی دارد. این دستگاه خیلی نرم و تمیز مایع را به روی دست می ریزد. قیمت این مدل زیر 100 هزار تومان است. مدل دوم نیز سیستمی هوشمند دارد و درست مانند آنچه در هتل های 5 ستاره مشاهده می کنید بدون نیاز به فشار دادن چیزی خود مایع دستشویی به محض نزدیک شدن دست بروی آن ریخته می شود. افرادی که خیلی حساس هستند و به تمیزی اهمیت بالایی می دهند، جا مایع دستشویی هوشمند تنها گزینه ایده آل در بازار است.


منبع: اتاق